15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ VE MİLLETİN ZAFERİ

14 Temmuz 2022 Perşembe, 12:58

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ VE MİLLETİN ZAFERİ
MİLLETİMİZİN ÇIPLAK ELLERİYLE YAZDIĞI 15 TEMMUZ DESTANI

Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti:
Türk milletinin yeniden dirilişinin ve adeta şahlanışının destanı olan 15 Temmuz, tankın, topun, uçağın, modern silahların, millet iradesinin karşısında bir şey ifade etmediğini göstermiştir.
Anadolu’yu vatan edindiğimiz tarihten bu günlere kadar birçok badireler atlatan, mücadeleler veren Milletimiz, tıpkı Çanakkale’de ve İstiklal Harbinde olduğu gibi 15 Temmuz gecesi de Millî Birlik ve Beraberliğimize kastetmeye çalışan hainlere karşı tek yürek, tek bilek olmuştur.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, hükümetimizin kararlılığı ve milletimizin demokrasi aşkı ile 15Temmuz hain darbe girişimi önlenmiştir.
Milli iradenin bu tarihi zaferi, milletimizin hafızalarında ve vicdanlarında unutulmayacak bir yere sahiptir.
15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde, demokrasi ve milli irade mücadelesinde vatanımızın birlik ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin