761 Kemerli Akvaryum’da eğlendi

04 Şubat 2018 Pazar, 19:23

Başkan Mustafa Gül’den öğrencilere hediye

761 Kemerli Akvaryum’da eğlendi

Kemer Belediyesi’nin yarıyıl tatilinde düzenlediği gezilerde 398 öğrenci ile 363 veli Antalya Akvaryum’a götürüldü. Eğitime desteklerinin devam edeceğini kaydeden Başkan Mustafa Gül, ilçedeki tüm öğrencilere başarılar diledi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün talimatı ile ilçedeki tüm ilkokul birinci sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Antalya Akvaryum gezileri sona erdi. Yarıyıl tatilinde 6 kez tekrarlanan Antalya Akvaryum gezilerine 398’i öğrenci, 363’ü veli olmak üzere toplan 761 Kemerli katıldı. Ulaşımın ve giriş ücretlerinin Kemer Belediyesi tarafından karşılandığı organizasyonda gönüllerince eğlenen öğrenciler, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e ve gezide emeği geçen tüm personele teşekkür ettiler.

Başkan Mustafa Gül, “Kemer’deki öğrenciler çok şanslı çünkü arkalarında sosyal belediyecilik konusunda marka haline gelen koskoca bir Kemer Belediyesi var. Bugüne kadar 4 bin öğrencimizi tablete, 3 binden fazla öğrencimizi bisiklete kavuşturduk. Bunun yanında okulların altyapı temizlik, bakım çalışmalarını yapıyoruz. Öğrencilerimizin başarılarını teşvik için sömestr tatilinde renkli geziler düzenledik. İkinci dönem tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz