ANTALYA TURİZM FUARI HAREKETE GEÇİYOR

23 Temmuz 2020 Perşembe, 17:35

ANTALYA TURİZM FUARI HAREKETE GEÇİYOR
Antalya Turizm Fuarı 26-27 Ekim tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile Turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere harekete geçiyor.

ATF, ‘Kaygının tedavisi hareket halinde olmaktır ’, sözünden yola çıkarak Türk Turizm endüstrisini de hareket etmeye davet ediyor.

Antalya Turizm Fuarı, yaklaşık 2000’i yabancı olmak üzere 3000 seyahat acentesi ile birlikte 26-27 Ekim tarihlerinde 8000 üst düzey turizm profesyonelinin katılımıyla
gerçekleştirmek üzere sezonun en önemli sinerjisine imza atmak için hazırlanıyor.

ATF, Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirerek 2019 yılında 1000’i yabancı olmak üzere 6000 profesyonel ziyaretçi ile ilk fuarında sektöre yepyeni bir soluk ve çözüm platformu kazandırmıştı.
“Turizmin Kalbi Konular” ile Sektörün Nabzı Tutulacak

Turizm organisazyonumuzun ve kaynak pazarlarımızın en önemli konularında paylaşımlar yapılacak olan toplantılarda uzman katılımcılarının sunumları ses getirecek.
B2B görüşmelerin ve Speed Network çalışmalarının yanısıra workshop, sunum ve toplantılar ile ‘Turizmin kalbi ‘ olan konularda Sektörün nabzı tutulacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin