ANTALYA’DA TEKNE VE KARAVAN ŞOVU BAŞLIYOR…

10 Mart 2020 Salı, 08:47

ANTALYA’DA TEKNE VE KARAVAN ŞOVU BAŞLIYOR…

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Gemi Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği ve KOSGEB’in değerli destekleri alınarak İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi işbirliği ile hazırlanan BOAT ANTALYA 3.Yelkenli, Motorlu, Motorsuz Tekneler, Balıkçılık ve Su Sporları Fuarı ile eş zamanlı olarak KARAVANTALYA Kamp, Karavan, Doğa Sporları ve Ekipmanları Fuarı 18-22 Mart 2020 tarihleri arasında ANFAŞ Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Geçtiğimiz yıl 100’e yakın firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile hazırladığımız, yerli ve yabancı 26 bini aşkın ilgilinin ziyaret ettiği BOAT ANTALYA ve bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz KARAVANTALYA Fuarları deniz ve su sporlarına ilgi duyan gönüllü ve profesyoneller beraberinde doğayı deneyimlemek isteyen maceraseverlerin ilgi duydukları tüm ürün, donanım ve hizmetlere ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir.

Fuarlarımızı ziyaret eden ziyaretçiler, motorlu ve motorsuz teknelerin yanı sıra balık av ve malzemeleri, dalış malzemeleri, su sporları aksesuar ve ekipmanları, jet-ski, dıştan takma motorlar, kamp malzemeleri (çadır, uyku tulumu vb.), karavan çeşitleri ve donanımları, fonksiyonel doğa giysileri, dağcılık malzemeleri, termal giysiler, kano, kayık, şişme botlar, sörf, su kayağı, rafting malzemeleri gibi ihtiyaçları olan her türlü malzeme, ekipman ve aksesuarı tek bir çatı altında bulabileceklerdir.

ANFAŞ Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan BOAT ANTALYA VE KARAVANTALYA Fuarları 18-21 Mart 2020 tarihlerinde 11.00-20.00 saatleri arasında fuarın son günü 22 Mart 2020 tarihinde ise 11.00-19.00 arası ziyarete açık olacaktır.

Ücretsiz davetiye ve detaylı bilgi için www.boatantalya.com / www.karavantalya.com web sitelerimizi ziyaret edebilir, Sosyal medyada www.facebook.com/tuyapantalya, www.instagram.com/tuyapantalya ve www.twitter.com/tuyapantalya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz