ATSO Türk Müziği Günleri’ne görkemli kapanış

08 Nisan 2014 Salı, 10:47

ATSO Türk Müziği Günleri’ne görkemli kapanış

ATSO 9. Antalya Türk Müziği Günleri, usta sanatçı İnci Çayırlı yönetimindeki Koro Şefleri Korosu Konseri ve TRT Ankara Radyosu Sanatçılılarının muhteşem konseri ile sona erdi.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’nun 132. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl dokuzuncusu düzenlenen geleneksel “Antalya Türk Müziği Günleri” Antalyalılara sanat dolu 3 gün yaşattı. ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda 61 programda 46 topluluk ve 2 bin dolayında sanatçı sahne alırken, Antalyalı sanatseverler kelimenin tam anlamıyla müziğe ve sanata doydu.
ATS_3401
Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TRT Genel Müdürlüğü Müzik Dairesi Başkanlığı’nın de desteğiyle gerçekleştirilen ATSO 9. Antalya Türk Müziği Günleri’nin final gecesinde Türk Müziği’nin ünlü isimlerinden sanatçı İnci Çayırlı yönetimindeki Koro Şefleri Korosu ve TRT Ankara Radyosu sanatçıları izleyenlere müzik ziyafeti çekti. Sanatçılar dakikalarca ayakta alkışlandı.
ATS_2376 (1)
ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barut, Erol Erkan, Tayfun Kavukçu, ATSO Meclis Başkanı İzzet Bayar, ATSO Kültür Sanat Komisyonu Üyeleri, gecede sanatçılara ve destek olan kurum ve kuruluşlara birer teşekkür plaketi verdi. 3 Gün süren Türk müziği günlerini Tayfun YÖNLÜ ve Mehtap TUMRİK ve Nilhan TURAN KIRDI,sundu.
ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Türk Müziği Günleri’nin Antalya’nın önemli organizasyonlarından birisi olarak gelenekselleşmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ATSO Kültür Sanat Komisyonu üyeleri başta olmak üzere katkı koyan tüm kurum ve kuruluşlara, katılımları ile etkinliğin coşkusunu artıran tüm sanatseverlere teşekkür ederim” dedi.
ATS_3412

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz