Aydın ve Böcek’ten Demre’ye çıkarma

25 Aralık 2018 Salı, 13:32

Aydın ve Böcek’ten Demre’ye çıkarma

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Konyaaltı Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek Demre’de coşkuyla karşılandılar.

Demre Devecileri Yaşatma ve Koruma Derneği ve Demre Belediyesi’nin düzenlediği14.ncü Geleneksel deve güreşlerineİYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Konyaaltı Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP Milletvekili, İYİ Parti Kumluca İlçe Başkanı Bekir Bircan, İYİ Parti Finike İlçe Başkanı İsmet Çetin, İYİ Parti Demre İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, CHP İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Demre’de düzenlenen Deve Güreşlerine katılanİYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Konyaaltı Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek Demre girişinde bir araya gelerek partililerle beraber konvoy eşliğinde Demrelileri selamlayarak güreş alanına girdiler. Başkanlar halkın yoğun ilgisiyle karşılaştılar.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Konyaaltı Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek,Deve güreşlerinin yapıldığı alana inerek vatandaşları selamladılar.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz