Büyükşehir’den Online Masal Saati Etkinliği

Büyükşehir’den Online Masal Saati Etkinliği

07 Kasım 2020 Cumartesi, 07:37

Büyükşehir’den Online Masal Saati Etkinliği

Haydi Çocuklar Masal Zamanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi her yıl Kasım ayının ikinci haftası kutlanan Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle ‘Online Masal Saati’ etkinliği düzenliyor. 9-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Online Masal Saati etkinliğinde çocuklar en sevdiği masalları çevrimiçi dinleyecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kitap okuma alışkanlığının küçük yaşta edinilmesi ve kitabın önemine dikkat çekmek amacıyla her yıl Kasım ayının ikinci haftasında kutlanan Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nda online etkinlik gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından 9-12 Kasım tarihleri arasında ‘Online Masal Saati’ etkinliği düzenlenecek.
ÇOCUKLAR İÇİN EN GÜZEL MASALLAR
İş Bankası Kültür Yayınları işbirliğiyle okul öncesi ve ilkokul seviyelerine hitap eden masal kitapları masal terapisi eğitimli profesyonel bir okuyucu tarafından okunarak videoya çekildi. Bu videolar Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Doğan Hızlan Kütüphanesi web adreslerinde, ABB sosyal medya mecralarında yayınlanarak minik okurlarla buluşturulacak.
BU ADRESLERİ TIKLAYIN
Çocuklar, masal okuma videolarına 9-12 Kasım tarihleri arasında www.antalya.bel.tr, facebook /antalyabuyuksehir, Twitter /antalyabb, instgram /antalyabb) adreslerinden erişebilecek. En sevdikleri masallara çevrimiçi ulaşacak. İletişim için ise 0 242 238 52 71 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağımlılık Tedavisinde Yeni Umut: Enjeksiyon Tedavisi

Bağımlılık Tedavisinde Yeni Umut: Enjeksiyon Tedavisi Bağımlılık yalnızca kişinin fiziksel sağlığını olumsuz etkilemekle...

Şeker Hastalığı Adı gibi Şeker Değil!

Şeker Hastalığı Adı gibi Şeker Değil! En önemli organlarımızdan pankreasın yeteri kadar insülin...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin