Büyükşehir’den Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi

22 Şubat 2023 Çarşamba, 10:54

Büyükşehir’den Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, yerel hayvan görevlisi olmak isteyenlerine yönelik ücretsiz eğitim seminerleri düzenleyecek. Eğitimlere katılmak isteyenlerin 2 Mart Perşembe günü mesai bitimine kadar dilekçe yoluyla Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne başvurması gerekiyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Bakanlığı ile işbirliğiyle, 7 Mart 2023 tarihinde, 09.00- 17.00 saatleri arasında Antalya Doğal Yaşam Parkı (Hayvanat Bahçesi) Eğitim Salonu’nda “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” gerçekleştirilecek. Eğitime katılmak isteyen vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne 2 Mart Perşembe günü saat 17.00’a kadar dilekçe yoluyla başvurabilecek.
BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER
Eğitime katılmak isteyenlerin dilekçe, hayvan koruma dernekleri ve vakıflarına üye ya da bu konuda faydalı hizmetler yapmış olduğunu gösteren belge(herhangi bir vakfa veya kuruluşa üye olmayanlar için Antalya Veteriner Hekimler Odasına kayıtlı özel klinik ve hastanelerden de alınabilir), ikametgah belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisini başvuru esnasında yanında bulundurması gerekiyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin