Dart’ın Şampiyon Kızlarından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

09 Şubat 2018 Cuma, 18:19

Dart’ın Şampiyon Kızlarından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

Hedefi 12’den vuran Dart şampiyonu kızları Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu makamında kabul etti.

3-4 Şubat tarihleri arasında Gaziantep’te yapılan Türkiye Dart Şampiyonası 4. Ayağı Türkiye Şampiyonasında Büyük Kadınlar çiftlerde şampiyon olan sporcular Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’na ziyarette bulundu.

Dart Antrenörü Erdoğan Kaş, Antalya Spor Lisesi Spor Kulübü sporcusu Dilek Çağla Alkaş ve Nesibe Yıldız hakkında bilgi verdi. “Türkiye Dart Şampiyonası 4. Ayağı Türkiye Şampiyonasında Büyük Kadınlar çiftlerde Büyük kadınlar çiftler birincisi olduklarını söyledi. Kaş, Türkiye Şampiyonasında Antalya’ya getirdiğimiz için çok mutluyuz ve gururluyuz.” diye konuştu.

Sporcular ve Antrenörlerinin duygu ve düşüncelerini alan Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu kazanılan başarıdan dolayı sporcuları kutladı. Sporcuların akademik başarısının yanında sportif başarılarında gelmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haber Teması Tasarım ve Programlama: Rastgele Haber
Sitemizdeki Tum Haberlerin Telif Haklari Haber Kaynaklarina Aittir. izinsiz Kopyalamayiniz.