Kepez, Ak Partide devrim yaptı

20 Şubat 2014 Perşembe, 21:22

Kepez, Ak Partide devrim yaptı
Kepez İlçesinde, 5. Dönem seçimlerine gidilirken 4. Dönemde Kepezliye hizmet etme imkanı bulan 20 Ak Parti Meclis üyesinden 12 isim yeni dönemde saf dışı kaldı. Mevcut listenin yüzde atmışını değiştiren Ak Parti teşkilat ve Başkan adayı Kepez de değişime inanıyor. 4. Dönem de seçimlere “taze kan HAKAN” sloganıyla katılan Ak Parti bu kezde değişimi yüzde atmışla meclis üyesi adaylarında yaptı.

Ak Partinin kurulduğu günden beri içinde ve hizmetinde olan birçok ismin yeni yapılacak olan yerel seçimlerde listede yer bulamaması şaşkınlık yarattı.

Yeni dönemde listede yer bulamayan o isimler;

Ali Agca, Aydın Açan, Ayşe Güliz Yılman, Hüseyin Emür, İsmail Hayyar, Mücahit Polat, Murtaza Tamyürek, Mustafa Gököz, Ramazan Eçiş, Şevki Mavi, Zeki Çivik ve siyaset sahnesinden esnafa hizmet etmek için veda ettiğini açıklayan Adlıhan Dere.

Kepezde ilklerin seçimi.

Kepezde ilk kez bir belediye başkanı aynı partiden 2. kez aday oluyor. İlçede 5. Kez yaşanacak olan seçim atmosferinde, İlçenin ilk Belediye Başkanı İsa Akdemirden sonra Mehmet Atay, Erdal Öner ve Hakan Tütüncü görev yaptılar. Hakan Tütüncü 2. Kez partisinin adayı olmayı başarırken kazanırsa Kepezde de bir ilk yaşanacak.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan, yerel seçimlerde Kepez Ak Partinin meclis üyesi adayları,

Bahattin Bayraktar, Mehmet Başaran, Esat Göyük, İsmail Afşar, Ali Fidan, Mustafa Fatih Avşaroğlu, Hatice Sütçü, Serhat Demir, Rüştü Peker, Murat Menzilcioğlu, Dilaver Tanık, Elif Derya Canbulut, İsa Sarpdağ, İsmail Ulusoy, Musa Batu, Ramazan Çakır, Durmuş Demir, Mehmet Altundaş, Mustafa Turan, Nazmi Acan, Bahri Altınay, Didem Ersoy Bomba, Şaban Yılmaz, Ümit Taner, Ali Yılmaz, Ali Koç, Gökhan Gür, Salih Kaya, Ahmet Aksoy, Mehmet Şahin Turhan, Hüseyin Demirtaş, Süleyman Üzer, Mustafa Kıraç.

Kontenjan: Mesut Kocagöz, Ali Akdemir, Hasan Demir, Mehmet Yarbaş.

antalyagündem
İnternet Yayın Editörü Batuhan ÜLKER

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz