MHP İl Kadın Kolları’ndan Murat Dinç’e ziyaret

30 Kasım 2013 Cumartesi, 21:17

MHP İl Kadın Kolları Murat Dinç’i Ziyaret Etti
MHP Antalya İl Kadın Kolları, MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç’i seçim ofisinde ziyaret etti.
Ziyarette MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Havva Karakullukçu, MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, eşi Necla Dinç ve İl Kadın Kolları Yönetimi çalışmalar hakkında istişare toplantısı yaptı.
Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, misafirlerine neden aday olduğunu açıkladı. Dinç; “ Kepez bölgesinde Doktor olarak görev yaptığım süre içerisinde Kepezli vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının dışında diğer sorunlarını da bizzat kendilerinden duydum ve bunlara çözüm üreteceğimi düşündüm. Bu konuda kendime güveniyorum” dedi.
Kepez Bölgesinde her mahalle için ayrı ayrı projelerinin olduğunu söyleyen Dinç, MHP İl Kadın Kolları ile projelerini paylaştı ve fikir alışverişinde bulundu. Proje üretirken de uygulama aşamasında halkın her zaman fikrini alacağını söyleyen Dinç, Bayanların tüm sorunları ile ilgili projelerinin olduğunu müjdeledi. Amacının sadece insan odaklı hizmet olduğunu vurgulayan Dinç, “Ben Kepez bölgesinde 23 yıl çalıştım Kepez’i mahalle mahalle karış karış biliyorum. Ulaşımdan sağlık sorunlarına, işsizlikten eğitime kadar her türlü sorunu biliyorum, sizlerin desteği ile tek tek sorunları çözeceğim” dedi.
iphone 462
MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Havva Karakullukçu; ” Biz saha çalışmalarımızda vatandaşlarımıza tek tek soruyoruz ve gördük ki vatandaşlarımız Murat Dinç’i Kepez Belediye Başkanı olarak benimsemiş, bizde bundan gurur duyduk” dedi.

PARTNERİNİZİ HİÇ ALDATTINIZ MI?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz