MOBİLYA SEKTÖRÜ TURİZMİN BAŞKENTİNDE BULUŞUYOR…

03 Ekim 2018 Çarşamba, 14:15

MOBİLYA SEKTÖRÜ TURİZMİN BAŞKENTİNDE BULUŞUYOR…

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, TÜROFED Türkiye Otelciler Federasyonu, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antalya Mobilyacılar ve Lakeciler Odası, Antalya Marangozlar Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri ile 3 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında ANFAŞ Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde Antalya Mobilya, Dekorasyon, Halı, Aydınlatma ve Aksesuarları Fuarı düzenlenecektir.

Sektörde faaliyet gösteren önemli firmaların katılımı ile ‘’Turizmin Başkenti” Antalya’yı önemli bir iş platformuna dönüştürecek Antalya Mobilya Fuarı, sektördeki yeni ve özgün tasarımların kalite ve fiyat avantajları ile dünya vitrinine çıkacağı bir buluşma olacak. Fuarda otel mobilyalarından bahçe mobilyalarına, salon ve mutfak mobilyalarından ev tekstiline kadar binlerce çeşit ürün sergilenecektir.

Türkiye’nin Avrupa’ya açılan yüzü olan Antalya’da düzenlenecek olan Fuarda, Tüyap Yurtdışı ofisleri aracılığıyla Rusya, Türki Cumhuriyetler, Kafkas Bölgesi, Balkan ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Orta Doğu ve Arap ülkeleri, Avrupa ülkeleri ile yakın Asya ülkelerinden alım heyetleri ağırlanacaktır. Ayrıca Fuarın tüm ülke genelindeki mobilya sektörü bayileri, perakendecileri, ithalatçıları, üreticileri, sektör profesyonelleri ve özel – kamu sektörü satın alma yöneticileri tarafından ziyaret etmesi hedeflenmektedir.

TÜYAP ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) arasında yapılan işbirliği neticesinde otellerin renovasyon süreçleri göz önünde bulundurularak Fuarın önemli bölümü otel mobilyaları ve aksesuarlarına ayrılmıştır. Böylelikle ülkemizde düzenlenen birçok fuardan ayrışarak Antalya’nın turizmdeki gücü ile eşleşen bir fuar hazırlanmıştır.

ANFAŞ Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Antalya Mobilya Fuarı, 3-6 Ekim 2018 tarihinde 10.00-19.00 saatleri arasında 7 Ekim 2018 tarihinde ise 10.00-18.00 arasında ziyarete açık olacaktır.

Ücretsiz davetiye ve detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, www.antalyamobilyafuari.com sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz, https://www.facebook.com/tuyapantalya/ , https://www.instagram.com/tuyapkocaeli/

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz