Muratpaşa’dan Ata’ya saygı gecesi

04 Kasım 2020 Çarşamba, 09:34

Muratpaşa’dan Ata’ya saygı gecesi

Muratpaşa Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölüm yıldönümü 10 Kasım’da Nebil Özgentürk’ün ‘Sonsuzluğa’ isimli film gösterimi ve Serenad Bağcan dinletisiyle anacak. 10 Kasım Salı, Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda yapılacak anma programına katılım için 444 80 07 numaralı telefondan kayıt yaptırılması yeterli olacak.

Antalya, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82’nci yıldönümünde, Muratpaşa Belediyesi’nin düzenleyeceği etkinlikle anacak. 10 Kasım Salı günü Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenecek anma programı, saat 20.00’de başlayacak. Gazeteci, yazar ve yönetmen Nebil Özgentürk’ün de katılımıyla bir Nebil Özgentürk çalışması olan ‘Sonsuzluğa’ film gösterimiyle başlayacak anma programı Serenad Bağcan dinletisiyle devam edecek.

Covid-19 pandemisi nedeniyle açık havada düzenlenecek anma programına sınırlı sayıda kayıtlı izleyici alınacak. Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı, anma programı için özel olarak hazırlandı. Alana, sosyal mesafe kurallarına göre çizgiler çizildi. Bununla birlikte alandaki anma programına katılmak isteyenlerin Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı telefonu üzerinden kayıt yaptırması gerekiyor.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin