18 Kasım 2018 Pazar, 17:27
Nilhan TURAN
Nilhan TURAN nilhankirdi@hotmail.com Tüm Yazılar

Nilhan TURAN, babasını, haftasına amcasını kaybetti

Gazeteci, radyo ve TV yayıncısı Nilhan TURAN ın acı günü

Gazetemiz imtiyaz sahibi radyo ve TV yayıncısı Nilhan TURAN ve ağabeyi Robinson Group Türkiye Teknik Koordinötörü Hakan TURAN, iki acıyı peşpeşe yaşadı. 11 Kasım Pazar günü babası emekli astsubay ve Çallı Arçelik Yetkili Servisi kurucusu Taner TURAN’ı, 7 gün sonrasında 18 Kasım Pazar günü amcası Demirdöküm yetkili servisi ve Antalya’nın 2.Arçelik Yetkili Servisi kurucusu Hayri TURAN’ı kaybetti.

Pürgün Turan ın eşi, Hakan Turan ve Nilhan Turan’ın babaları, Öncel TURAN’ın kardeşi, Mine ve Kazım İLERİ’nin dayıları, Koray ve Özgür TURAN ın amcaları, Damla TURAN SÜTÇÜ, Taner Serhan KIRDI ve Hakan Kaan KIRDI’nın dedeleri olan Taner Turan(78) beş ay önce geçirdiği iki bypass ameliyatı sonrası metabolik hastalıklarının etkisi ve koah hastalığına bağlı akciğer rahatsızlığı nedeniyle evinde son nefesini vererek 12 Kasım Pazartesi günü Uncalı mezarlığında toprağa verildi.

Amcası Hayri TURAN(74) Keriman TURAN’ın eşi, Öncel Turan’ın küçük kardeşi, Koray ve Özgür TURAN ın babaları, Mine ve Kazım İLERİ nin dayıları, Hakan ve Nilhan TURAN ın amcaları ise sekiz yıl önce geçirip yendiği Akciğer kanseri sonrasında solunum ve tansiyona bağlı sıkıntının sonrasında ağabeyinden sadece yedi gün sonra yaşama veda etti. 19 Kasım Pazartesi günü Muratpaşa camiinde öğle namazı sonrasında Kurşunlu mezarlığına defnedilecek.

Acılı TURAN ailesine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz