Sağlık Turizm Başkenti: ANTALYA

06 Temmuz 2018 Cuma, 12:48

Sağlık Turizm Başkenti: ANTALYA

Yükselen değer sağlık turizminde Türkiye’nin en çok potansiyel barındıran lokasyonu Antalya da Sağlık Turizminde gelişmelerin değerlendirildiği toplantıların 3.sü AKEL Turizm ve Medword ev Sahipliğinde Rixos Downtown’da 12 Temmuzda yapılıyor.

İGEME tarafından yapılan organizasyonda sağlık turizmi ve gelişmeler ele alınırken, Sağlık turizminde devlet destekleri, Uluslar arası Sağlık turizm Yetki Belgesi, Yurtdışından hasta getirmek, Avrupalı sigorta sistemleri ile çalışmak, yurt dışındaki yazılım ve platformları getirmek amacı ile yapılan çalışmaların konuşulacağı ve konunun uzmanı tarafların projelerin bir araya geleceği bilgilendirme toplantısında Sağlık turizm sektörü için ülkemize kazandırılan 4 projenin de lansmanı yapılacak.

Konuşmacılar

Prof Dr Mustafa ÖZDOĞAN Sağlık turizmi vizyonu – Antalya – Yaptıkları

Elif URAL A++Sağlık Turizmi Modeli Rixos

Murat IŞIK Sağlık Turizm Teşvikleri

Daniel REİBERG – Philipp BUTZBACH Medzapp CEO

Musa ÇAVUŞ Teknoljinin Sağlık Turizminde Kullanımı

Engin ÇABAK Viactiv Alman Sigorta Sistemi

Prof Dr. Ali AYYILDIZ Medical in Türkiye Yeni nesil Sağlık Turizm Pazarlaması

Dr. Arda SÜREL Alman Sigorta Sistemi Türk Sağlık Sisteminde

Tüm sağlık turizm paydaşlarının katılımın sağlanacağı bu organizasyon 2023 vizyonunda ve 50 milyar dolar gelir hedefi olan Türkiye’nin sağlık turizm hedefi için çalışan organizasyon ülkemizde ki bu hedeflere uymak için sağlık turizm acente ve hastane, sivil toplum kuruluşları, dernek ve kamu kuruluşlarını bir araya getirecektir.

Almanya’nın en büyük yazılı projelerinden biri olan MEDZAPP aplikasyonunun Türk Sağlık Turizmine hizmet etmesi ile ilgili verilecek start ve bu yazılımın tanıtımı, Alman Sigorta Sisteminin Türkiye de hizmet alacak üyeleri için tanıtım ve iş birliği protokolü için yapılacak iyi niyet anlaşması ve protokolü ile ilgili görüşmelerde Sunumu Almanya da Yaşayan ve finans doktoru Arda SÜREL yapacak.

Türkiye de ilk kez hayata geçen ilk Türk Ön Tanı Merkezi ile ilgili tanıtım ve açılış startını Koordinatör Profesör ALİ AYYILDIZ bu etkinlikte verecek.

Antalya’nın Sağlık Turizmdeki potansiyelini şehrin Kanser Konusunda Uzman ve Başarılı ismi Profesör Mustafa ÖZDOĞAN Yapacak…

Sağlık Turizm Teşvikleri konusundaki genel durum ve bilgilendirmeyi İGEME Genel Müdürü Murat IŞIK yapacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz