TÜRKİYE KAYBEDIYORUZ GENÇLERİMIZİ

11 Ağustos 2022 Perşembe, 17:50

TÜRKİYE KAYBEDIYORUZ GENÇLERİMIZİ…

(Uyuma TÜRKIYE Uyuma ANTALYA’m) Gençlerinize,Çocuklarınıza Sahip Olun.Sosyal Bir Projede İmzanız Olsun Adına Davet Ediyoruz.”Allah”Rızası Adına El ol,Köprü Ol,Yol,Yön,Kurtuluşlarına vesile ol.
Antalya Kültür Memur-Sen Ailesi Olarak (Kaybediyoruz????) Sahiplenmediğin zaman birileri,kimileri sahipleniyor sonuç ortada (Enkaz ve Çöplük) Dur demek adına,Sahiplenmek adına 7/24 sahadayız.
Kötü alışkanlıklar insanı mutlu etmez huzur,mutluluk arıyorsan yer adres belli (Kültür Memur-Sen) Küçük’de olsa yağmur tanesi olmaya devam ediyoruz. Ne yazarsam yazayım kendimizi anlatamıyoruz olsun yazmaya,sahiplenmeye tek başıma dahi kalsam devam (Vebal Büyük) Iyilik,sadaka,zekat,fitre,hac,umre elinde sahipsizlerin,yetimlerin,muhtaçların,yoksulların,bağımĺıların yanında,gönlünde,duasında ol yeter.Yol’da sen Yolcu’da sen fırsat elinizde ekmeğini böl,paylaş gençlere ve çocuklara sahip olalım yenileri eklenmesin diye gayret ediyorum.Dikkatinizi çekiyormu bu resim??? Kim ne düşünür ne söyler hiç’de umrada değil Kaybolan gençlik senin gelecegin ama farklı düşünüyor vs Geleceğimiz onlara bağlı gençlik buysa silinip gideriz.!!!! Durum ortada gençlik yok olmakta (Modern,tarz,Giyim Kuşam,Ahlak) Gençlerin giyim kuşamı,Inanç ve ahlak kötü durumda kimileri,birileri farklı düşünüyordur.??? Donanımlı bir gençlik diyenlere katılıyorum sorun ise Batı’ya ve Avrupa’ya uymasınlar,özenmesinler giyim,kuşam,inanç,tarz bizler bin yıldan beri İslam Beldesi olan Anadolu’da yaşıyoruz.Örf ve adet,gelenek göreneklere yani İslam Adabı içinde yaşanılması taraftarıyım.Ahlaki çöküntüyü düzeltmek çok zor birliktelik,bütünlük,kardeşlik içinde nasıl giyinilir,takılır,inanç herkonuda AİLE.Eğitim vermeli herkonuda sorumluluk Anne ve Baba ile sunulmalı sözün özü yıkılıyoruz,Kaybediyoruz Dur demek adına uyanmak,sahiplenmek adına davet ediyoruz.
Gençlerimizi bu pislikten,çöplükten,yozlaşmadan,iffetsizlikten,ahlaki çöküntüden,bunalımdan kurtarmak için Kültür Memur-Sen Kim varsa”Allah”Rızası Adına Davet Ediyoruz. İlk görev Anne ve Babanın,Eğitimciler,Din Görevlileri,Dernekler,Vakıflar,STK’lar,Devlet Takip Etmelidir. Saygılarımla. Esat Esmeray

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin