TÜRKİYEMİZ ŞAHLANACAK.

25 Mayıs 2018 Cuma, 11:23

—TÜRKİYEMİZ ŞAHLANACAK.

—İCRAAT AK PARTİNİN İŞİDİR: YAPTIK, YAPARIZ.

Sağlık-Sen Antalya Şubesi iftarda buluştu. Gelenekselleşen iftar yemeğine Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kutluöztürk, Sağlık-Sen İlçe temsilcileri ve sendika üyeleri katıldı.

İftar yemeğinden sonra konuşan Ak Parti Milletvekili Atay Uslu, sağlık çalışanları ile bir araya geldiği için memnun olduğunu ifade ederek, konuşmasına şöyle devam etti:

MİLLETİMİZİN AK SESİ: GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ HÜKÜMET

“Ak Parti olarak Antalya’da, Türkiye’de sağlık alanında büyük yatırımlar yaptık, hastanelerimizi yeniledik, hastanelerimizin fiziki donanım seviyesini arttırdık. Artık vatandaşımız sağlık alanında kaliteli hizmet alıyor ve almaya devam edecek. Yakında şehir hastanenizin ihalesi yapılacak ve Antalyamıza 5 yıldızlı otel konforunda 1000 yataklı yeni bir sağlık tesisi kazandıracağız. Vatandaşımız icraat denince akla Ak Parti’nin geldiğini biliyor ve yaparsa Ak Parti yapar diyor. Hamdolsun Ak Parti hükümetlerimiz dağ gibi sorunları dağ gibi hizmetlere dönüştürdü, evet Ak Parti yaptı, yapar. Sağlıkta memnuniyet oranımız 16 yılda %30’lardan % 80’lere çıktı. Memnuniyeti artıran en önemli sebep sağlık çalışanlarımızın Güleryüzü ve akıl teri, alın teri, insana hizmet anlayışıdır. Sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Teşekkür yetmez dedik şimdide hemşirelerimizin emeklilik göstergelerini 3600 yapıyoruz.”

TÜRKİYEMİZ ŞAHLANACAK

Türkiye’nin 24 Haziran’da bir seçim yapacağını anlatan Atay Uslu şöyle devam etti: “Her seçim önemlidir, her seçim kritiktir, ama 24 Haziran seçimlerinin diğerlerinden bambaşka bir farkı vardır. Türkiye 24 Haziran seçimleriyle birlikte Cumhuriyetimizin kuruluşundan sonraki en önemli değişimi hayata geçirecek ve yeni yönetim sistemine geçecek. Yeni yönetim sistemi ile Türkiyemiz şahlanacak. Şahlanmamızı durdurmak isteyenler var. Dün silahlı darbe denediler, şimdi ekonomik darbe deniyorlar. İhracat artıyor, işsizlik göstergeleri düzeliyor, ekonomi dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisiyken dolar bir gecede artıyorsa bu spekülatif bir teşebbüstür. Ancak başaramayacaklar, şahlanışımızı durduramayacaklar, güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye hedefimizi 24 Haziran’da milletimizin basireti ile gerçekleştireceğiz. Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında ve Ak Partimizin güçlü bir meclis çoğunluğu ile 2023 hedeflerimizi yakalayacağız. Vakit Türkiye Vakti. Türkiye’yi Seviyoruz. Antalya’yı Seviyorum. ”

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz