TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ENGELLİ FUARI’NDA ALANYA TANITILDI

03 Aralık 2017 Pazar, 18:49

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ENGELLİ FUARI’NDA ALANYA TANITILDI

İstanbul’da bu yıl 10. su düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı’nda ‘Engelsiz Turizm Kenti Alanya’ tanıtıldı. 4 gün süren fuarda Alanya Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü.

İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 10.su düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarına 2. kez katılan Alanya Belediyesi, 4 gün süren fuarda engelli bireylere ve ziyaretçilere belediyenin engellilere yönelik çalışmalarını ve engelli bireylerin Alanya’da rahat ve ulaşılabilir bir şekilde tatil yapabileceklerini anlattı. Fuar’da Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlanan broşürler ve görseller ile engelli bireylere ‘Engelsiz Turizm Kenti Alanya’ tanıtıldı.

“ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITTIK”

5 aileye çekilişle ücretsiz tatil hediye edileceğini de belirten Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül; “Bu yıl 2. kez katıldığımız Engelsiz Yaşam Fuarı’nda tüm engelli bireylerin her anlamda rahatça tatillerini şehrimizde yapabileceklerini anlattık. 4 gün süren fuarda Alanya’yı en iyi şekilde tanıttık. Görme engelli bireylerimiz içinde özel olarak hazırladığımız Kızılkule maketi ile onlara tarihi mekanlarımızı tanıttık.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haber Teması Tasarım ve Programlama: Rastgele Haber
Sitemizdeki Tum Haberlerin Telif Haklari Haber Kaynaklarina Aittir. izinsiz Kopyalamayiniz.