Tütüncü, “STK’lar bizim için çok kıymetli”

27 Haziran 2021 Pazar, 08:48

Tütüncü, “STK’lar bizim için çok kıymetli”

Antalya Aydınlar Ocağı Derneği’ni makamında kabul eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Şehrimize katkı sağlayan tüm sivil toplum kuruluşlarımız bizim için çok kıymetli” dedi.

Antalya Aydınlar Ocağı Derneği Başkanı Mehmet Bayoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek üyeleri, ziyaret öncesi Antalya’nın en büyük kütüphanesi Cemil Meriç Kütüphanesi’ne de kitap bağışı yaptı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek başkanı Mehmet Bayoğlu ve yönetimine teşekkür etti. Bugüne kadar yapılan en büyük kitap bağış kampanyasına desteklerinden dolayı da dernek üyelerine ayrıca teşekkürlerini iletti.

STK’ların her zaman yanındayız

Başkan Tütüncü “Şehrimize katkı sağlayan tüm sivil toplum kuruluşlarımız bizim için çok kıymetli. Her sivil toplum kuruluşumuz gibi Antalya Aydınlar Ocağı Derneğimizin de her zaman yanındayız.” dedi. Antalya Aydınlar Ocağı Derneği Başkanı Mehmet Bayoğlu da, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, kente kattığı değerlerden dolayı teşekkür etti. Bayoğlu, Başkan Tütüncü’yü derneklerine davet etti. Antalya Aydınlar Ocağı Derneği Başkanı Mehmet Bayoğlu’na ziyaret sırasında dernek üyeleri Şaban Gürsoy, Seyit Temirtekin, İbrahim Bahar, Hüseyin Atalay eşlik etti.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin