Son Dakika
11 Temmuz 2024 Perşembe

Atatürk’ü yok sayan zihniyete halk sandıkta gereken cevabı verecek!

Kepez’de ve Antalya’nın her yerinde Atatürk’ü yaşatacağız

24 Mart 2024 Pazar, 11:00

Atatürk’ü yok sayan zihniyete halk sandıkta gereken cevabı verecek!

CHP Kepez İlçe Başkanı Gökhan Ölmez, AKP’li Kepez Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü’nün huzurevlerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin asmamasına sert tepki gösterdi. Ölmez, “Atatürk’ü yok sayan bir zihniyetin Büyükşehir Belediyesi’ni yönetmeye talip olması demek şehrimizden Atatürk’ün ismini kaldıracak olması demektir. Antalya halkımız Atatürk’ü yok sayan zihniyete sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez İlçe Başkanı Gökhan Ölmez dün CHP Kepez Belediye Başkan adayı Mesut Kocagöz’ün seçim çalışmaları kapsamında AKP’li Kepez Belediyesi huzurevlerini ziyaret ettiğini söyledi. Ölmez, Kocagöz’ün ziyareti kapsamında huzurevlerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin olmamasına tepki gösterdi. Ölmez, “CHP Kepez Belediye Başkan Adayımız Mesut Kocagöz seçim çalışmaları kapsamında AKP’li Kepez Belediyesi’nin huzurevlerini ziyaret etmiştir. Sayın Kocagöz ziyareti kapsamında huzurevlerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin olmadığını görmüştür. Atatürk’ü yok sayan zihniyet Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni yönetmeye talip olmuştur. Çok Uzak değil bundan birkaç yıl önce de aynı zihniyet Atatürk büstünü Göçerler Mahallesi’nde bulunan ormanlık alana atmıştı. Şimdiye kadar Kepez’de bir icraatı olmayan AKP’li Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü şimdide Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni yönetmeye talip olmuştur. Antalya halkımız Atatürk’ü yok sayan zihniyete sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi.

Kepez’de ve Antalya’nın her yerinde Atatürk’ü yaşatacağız

Başkan Ölmez, CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz’ün Kepez Belediye Başkanı seçildiğinde ve Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Muhittin Böcek’in yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğinde Kepez’in ve Antalya’nın her yerinde Atatürk’ün yaşatılacağını söyleyerek, “CHP Kepez Belediye Başkan Adayımız Mesut Kocagöz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek başkanımızın yeniden seçildiği takdirde Kepez’de ve Antalya’nın her yerinde milli bayramlarımızı daha coşkuyla kutlayacağız. Atatürk’ü Kepezimiz de ve Antalya’mızda yaşatacağız” dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin