Son Dakika
23 Mayıs 2024 Perşembe

Songül Başkaya, KADIN ELİ DEĞMELİ

17 Ocak 2024 Çarşamba, 16:36

Toplumcu belediyecilik Muratpaşa’ya çok yakışacak!

CHP Muratpaşa Belediye Başkan A. Adayı Songül Başkaya çalışmalarına hızla devam ederken bu kez de esnaf ziyaretinde bulundu. Toplumcu belediyecilik anlayışıyla yolan çıkan Başkaya’yı, Muratpaşalı esnaf büyük ilgiyle karşıladı.

MURATPAŞA İÇİN HAYALİMİZLE YÜRÜYORUZ

Esnafın isteklerini dinlemek için yola düşen Başkaya, “Heyecanımız yüksek, enerjimiz tam. Muratpaşa için hayalimizle yürüyoruz” ifadelerini kullandı. Antalya’da bir ilki gerçekleştirerek ilk kadın başkan olmak istediğini dile getiren Başkaya, “Kadınların, gençlerin, esnafın 7’den 70’e herkesin mutluluğu için çalışacağız. 55 Mahalleye eşit hizmet için geliyoruz” dedi.

“MURATPAŞA’DA DEĞİŞİM İSTİYORUZ”

Muratpaşalı esnafla bir araya gelen Başkaya, onların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Esnaf, “Muratpaşa’mızdan memnunuz ama artık değişim istiyoruz” dedi.

“KADIN ELİ DEĞMELİ”

Antalya’da bir ilki gerçekleştirmek isteyen Songül Başkaya, “Geçmişten gelen belediyecilik tecrübemle kentimizde bir ilki gerçekleştirerek kadın başkan olmak istiyorum” derken; Muratpaşalı esnaf da “İlçemize bir kadının eli değmeli” diyerek desteklerini dile getirdiler.

“YAPACAKLARINA İNANIYORUZ”

Başkaya, hizmetlerini Muratpaşa’da belediye başkanı olarak yapacağı hizmetlerle taçlandırmak istediğini belirtti. Songül Başkaya’yı meclis üyesi ve gazeteci olarak yaptıkları ile tanıyan ve memnuniyetle karşılayan Muratpaşa esnafı, “Şüphemiz yok. Enerjiniz, bilginiz ve tecrübenizle yapacaklarınıza inanıyoruz” dedi.

DAHA MUTLU BİR MURATPAŞA MÜMKÜN

“Yeni dönemde yeni bir Muratpaşa için yola çıktık. Daha gülen bir Muratpaşa’yı hep birlikte düşlüyoruz. Elimize fırsat geçtiği takdirde sizler için çalışacağız. Daha mutlu Bir Muratpaşa mümkün” diyerek esnafla buluşan Başkaya, güler yüzle karşılandığı Muratpaşa’da esnaftan tam destek gördü. Esnaf, “Kadın başkan bir başka olur. Seninleyiz, yanındayız. Umutla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin