İYİ PARTİLİ KADINLAR ANKARA’YA ÇIKARTMA YAPTI

26 Aralık 2022 Pazartesi, 13:31

İYİ PARTİLİ KADINLAR ANKARA’YA ÇIKARTMA YAPTI.
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından 25- Aralık’ta Ankara da düzenlenen “Büyük Kadın Buluşması” programına Manavgat İlçe teşkilatında faaliyet gösteren İYİ Partili kadınlar üç otobüs ve özel araçlarla katıldılar. Katılımın oldukça yoğun olması “Büyük Kadın Buluşması” programından sonra Manavgat kamuoyunda İYİ Parti Ankara’ya çıkartma yaptı yorumlarına neden oldu.
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından 25- Aralık Pazar günü Ankara spor salonunda düzenlenen Büyük Kadın Buluşması programına İYİ Parti Manavgat İlçe teşkilatı üç otobüsten ve özel araçlardan oluşan çoğunluğunu Manavgatlı İYİ partili kadınların oluşturduğu çok kalabalık bir partili topluluğu ile katıldı.
VAZİYET ALIN BİZ GELİYORUZ.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Büyük Kadın Buluşması” programında kadın sorunu üzeriden iktidara yüklendi. Son yıllarda işlenen kadın cinayetlerini çok geniş bir çerçeveden değerlendiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener cinayete kurban giden kadınların ismini tek tek sayarak bu kadınları asla unutmayacaklarını kaydetti. Afganistan da kız çocuklarının üniversite eğitiminin yasaklanmasında dikkat çeken İYİ parti Genel Başkanı Akşener “1934 yılında kadınlara seçme ve seçilme hakkının yolunu açan cumhuriyetimizden rahatsız olanları rahatsız edeceğiz. Kadın vizyonumuzdaki programların ve çözümlerin garantisi cinsiyete dayalı bütçeleme ile olacak. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kaynaklarını eşe, dosta, yandaşa ayrıldığı günler geride kalacak. Artık 85 milyonun hakkı 85 milyona hakça dağıtılacak. Devletimizin kaynakları adil bir bütçelemeye sahne olacak. Şimdiye kadar yük bizimdi, acı bizimdi, korku bizimdi. Ama İYİ Parti iktidarında güç bizim olacak, saygı bizim olacak. Ey kendini yenilmez sananlar, vaziyet alın çünkü biz geliyoruz. Türkiye’nin yok sayılan kadınlarıyla geliyoruz”dedi.
İYİ PARTİ İKTİDARININ AYAK SESLERİ
İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Ergen “Manavgat İYİ parti ilçe teşkilatı olarak saygı değer genel başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin önderliğinde öznesinin kadınlar olduğu en kitlesel ve en kalabalık kadın programı organizasyonuna katıldık. İYİ partili kadın arkadaşlarımıza gösterdikleri özveriden dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. İYİ Parti İktidarında kadını hayatın içinde ezilen, cinayete kurban giden, istismara uğrayan birer meta olmaktan çıkararak hayatın yarı yarıya paydaşı olacak. Türkiye’nin yönetiminde söz sahibi olacaktır. Bu gün Atatürk spor salonunda görülen manzara iktidara yürüyen İYİ Parti’nin ayak sesleridir “ dedi.
Sarkıcı Mustafa Sandal’ın yaklaşık 45 dakikalık bir konser verdiği “Büyük Kadın Buluşması” programın da heyecan son ana kadar düşmedi. İYİ Parti tarafından düzenlenen“Büyük Kadın Buluşması” programına katılımın emniyet kayıtların da 130 ile 150 bin aralığında olduğu belirtildi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin