Antalya’lı KADIN KARAVANCILAR toplandı

19 Kasım 2021 Cuma, 20:40

KADIN KARAVANCILAR topluluğunu sosyal medyada hayata geçiren Yıldız Can, Antalya da ikamet eden kadınlarla küçük bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi.
Antalya da ikamet eden Kadın Karavancıların bir bölümü Konyaaltı sahilinde karavanların da yoğun olduğu parkta bir araya gelerek tanıştılar. Katılım sağlayabilen küçük grubun büyük projeleri var. Kadın karavancılar topluluğuna üye olan sitemiz imtiyaz sahibi Nilhan TURAN da katılımcılar arasında idi. Ve gruba her zaman destek vereceğini ifade etti.

Toplantıda konuşma yaparak KADIN KARAVANCILAR topluluğunu ve kurallarını tanıtan Yıldız CAN, karavan alırken ve kullanırken doğada ve yollarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı. CAN, konuşmasında… ” Grubumuzun değerli üyeleri merhaba. Bugün, Antalya’daki üyelerimizin bazılarıyla küçük bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıya katılan sevgili arkadaşlarım; Sizinle bir araya gelip tanıştığım, sevgi ve samimiyetinizi bütün kalbimle hissedebildiğim için çok ama çok mutlu oldum. Önümüzde KADIN KARAVANCILARIN bir araya geleceği bir festivalin hazırlıklarını yapıyorum. Bu planlamayı hep beraber yapacağız. Hepinizin, hayat yolunda tekerinize taş değmesin inşallah sevgili arkadaşlarım.” Diyerek sözlerini noktaladı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin