Tütüncü, “Kepez’i doğalgaz konforu ile buluşturduk”

08 Ekim 2018 Pazartesi, 10:31

Tütüncü, “Kepez’i doğalgaz konforu ile buluşturduk”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’da doğalgaz kullanan ilk ilçe olduklarını ve 22 mahallede 80 binden fazla konutu doğalgaz konforu ile buluşturduklarını söyledi.

Kepez’i 9 yılda yeniden inşa ettiklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir zamanlar kömür kokusundan ve hava kirliliğinden yaşanmaz halde olan ilçenin, şimdi ise doğalgaz konforu ile yaşadığını belirtti. Hava kirliliği ile mücadelede çok yol kat ettiklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 22 mahallemizde 80 binden fazla konuta doğalgaz götürerek, hava kirliliği ile mücadelede çok mesafe aldık. Antalya’da doğalgaz kullanan ilk ilçe olmanın mutluğu da bizim için çok daha büyük” dedi.

Konforlu yaşam Kepez’de

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sağlıklı ve kişilere konforlu bir yaşam sunan doğalgaz hizmetinin aynı zamanda ısınma ve mutfakta da vatandaşın kesesini rahatlatan bir yatırım olduğunu söyledi. Kepez’in her hanesini doğalgaz ile buluşturacaklarını belirten Başkan Tütüncü, “Göreve geldiğimiz 2009 yılından itibaren bizim için en önemli konu hemşehrilerimizin konforlu bir ilçede huzurlu ve mutlu bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktı. Kepez, 9 yılda gecekondudan, kangrenleşmiş imar sorunlarına kadar çok büyük yollar kat etti. Biz bugün imar sorunlarını tek tek çözerken bir yandan ilçeye doğalgaz getirerek, hemşehrilerimize Kepez’de konforlu bir yaşam sunduk” diye konuştu.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin