23 Nisan 2018 Pazartesi, 12:51
Tüm Yazılar

ERDOĞAN BATI’NIN OYUNUNU GÖRDÜ.

ERDOĞAN BATI’NIN OYUNUNU GÖRDÜ.

Amerika ve batı, bizim Rusya ile yakın olmamızdan ve streji ortaklığı yapmamızdan, çok rahatsız.Fransız cumhurbaşkanı Macron ne dedi geçtiğimiz hafta:, Amerika ve İngiltere ile, Suriye’ye operasyon yaptık, Türkiye destekledi, Rusya eleştirdi. Oh Türkiye ve Rusya’ yı ayırdık.
C.Erdoğan hemen…”” Yapma ya, yok öyle bir şey…Rusya ile Suriye konusunda farklı düşünebiliriz. Ama bu bizim dostluğumuzun biteceği anlamına gelmez.Putin benim arkadaşım ‘”dedi.
Amerika, İngiltere ve Fransa şaştı kaldı.
Amerika ve batı, bizi Rusya dan koparmaya çalışıyor. Bizi tek bırakıp, gene ülkemizi bölme planlarına, devam etmek istiyorlar.Ama sayın Erdoğan, bu pis oyunu gördü ve ettiği söylemle, bu oyunlarını bozdu.
Amerika Suriye’yi yiyecekte… Irak’ a yaptığı gibi, yeraltı kaynaklarını sömürmek için, çöreklenecekte, Rusya’dan çekiniyor, tırsıyor. Çünkü Rusya’nın gücü önemsenmeyecek gibi değil…Süper güç…Ayrıca Rusyanın yanında, İran ve Çin’ de var.
Bizde olası bir dünya savaşında, Rusya’nın yanında oluruz. Neden ?
Dünya biliyor ki..! Amerika ve batı, müslüman ülkeleri yok ediyor. Yeraltı kaynaklarını, halkı için kullanıyor.Ayrıca müslümanlığı yok etmeye, azaltmaya calışıyor.PKK’ yı kim besliyor, PYD’yi kim sınırımızda eğitim verip, konuşlandırıyor.Tabi ki Amerika…
Amerika, batının abisi…Lideri…Amerika ne derse o olur. Bütün bu gerçekleri, C.Erdoğan ve biz biliyoruz.C.Erdoğan açıkça bu gerçeği, Amerika’ ya söylüyor.Ama ne var ki, batı ile müttefiğiz. Mecburen şimdilik AB üyesiyiz. Hani derler ya, köprüyü geçene kadar, ayı’ ya dayı diyeceksin…Şimdi hükümet olarak o strajeyi izliyoruz.Doğruda yapıyoruz. Amerika ve batı ile savasa girmemek icin, bak biz aptal değiliz, ona göre…Ardından da biz sizinle müttefiğiz. diyerek, bir yerde olası savaş senaryosunu yok ediyoruz. Ve zaman kazanarak, Rusya ve İran’ la dostluğumuzu artıyoruz.
Suriye operasyonunda neden savaş gemileri geldi Akdenize…Sırf Suriye’yi vurmak için mi…Büyük ihtimalle bizi de vuracaklardı. Ve savasa girecektik. Ama C.Erdoğan’ın dik durması ve Rusya’ nın dostumuz olması…Bu planlarını yapmaktan korktular. Eğer ki Rusya deseydi, ben artık Türkiye’yi tanımıyorum…Yollarımız ayrıldı.Amerika, İngiltere ve Fransa savaş gemileri, Suriye’yi 3 tane füze atmak için mi geldi?
C.Erdoğan Amerikanın bu tuzağını gördü ve hayır Putin benim dostum dedi.Amerika ve yandaşları, baktılar papuç pahalı…Tıpış tıpış savaş gemilerini çektiler.
Amerika ve batı ile,artık düşman olduk…Bunun geriye dönüşü yok! Tabi ki düşmana düşman denmez.Streji izleyip,he he biz dostuz diyeceğiz.Ve hızla silah bakımından zenginlesmemiz lazım.Çünkü Amerika ve batı devletlerinin, müthiş savaş teknolojik füzeleri var.
Bir daha söyleyeyim ki, Rusya ve İran ile dost olmasak, yakın olmasak, Amerika ve batı, çoktan bize saldırmıştı.Savaşa girmiştik.
Gerçekten C.Erdoğan çok zeki ve akıllı bir lider.Amerika ve yandaşlarının bu tuzağını gördü ve ” hayır Putin benim dostum ve birlikte straji birlikteliğimiz var diyerek, savaş tuzaklarını bertaraf etti.
C.Erdoğan, Amerika ve batı devletleri, sinirden delirtiyor.Niyeki diyeceksiniz. Eski Türkiye de IMF’ den borç para alan bir ülke vardı. Bu yüzden batı ya hazırolda duran liderlerimiz vardı.Batı işadamlarına talimat verir, işadamları esofmanlarlarla, Başbakanlarımıza ekonomi ile korkutup, batı lehine karar aldırırlardı.
Şimdi bunlar kalktı.
Amerika va batı liderleri ile, ayak ayak üstüne atıp, konuşan bir lider var.
Batı liderlerine, fırça atan bir lider var.
IMF ye paraya ihtiyacın varsa, vereyim diyen bir lider var.
Ülkemizin en büyük işadamlarının, konuşurken hazırola geçtiği bir lider var.
Artık işadamları talimatı batı dan değil, bu ülkenin liderinden alıyorlar.
Bu liderin adı, tabi ki herkesin bildiği
C.Erdoğan…
C.Erdoğan, Türkiye’ yi dünya devleti yaptı.
Tabi ki Dünya liderimiz Atatürk gibi olamaz ama, Atatürk döneminden sonra gelen, en büyük lider.
Atatürk ülkemizi 10 devletten kurtardı ve kurdu.Ama sayın Erdoğan’ da ülkemizi 100 yıl ileriye götürdü.
Bunu kimse inkar edemez.
C.Erdoğan dünya lideri sıfatına hak ediyor mu? Kesinlikle hakediyor.
Ama dediğim gibi Atatürk, bu ülkenin en büyük lideri tek dünya liderimiz.
Zaten C.Erdoğan’ da bu gerçeği kabul ediyor ve her zaman Atatürk benim liderim diyor.
Millet olarak C.Erdoğan’ a destek olalım.
Kendisine dua edelim ki, Allah uzun ömürler versin.
Ülkemiz iyice güçlensin ve her bakımdan, Rusya ve Amerika gibi süper devlet olsun.
Milletimiz bunu hakediyor.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz