Son Dakika
23 Mayıs 2024 Perşembe

TÜRK EKONOMİSİNE DARBE VURANLARA İNAT YATIRIMLARA DEVAM!

08 Eylül 2018 Cumartesi, 21:34

TÜRK EKONOMİSİNE DARBE VURANLARA İNAT YATIRIMLARA DEVAM!

Ali Çetin, Durmuş Alkan, Ahmet Dumancı ve Yavuz Elibol’un ortak olduğu Cihangir Kahvecisinin açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.

Antalya’nın Yeni Emek Mahallesi, Sakarya Bulvarında hizmet verecek olan ve işletmeciliğini Ali Çetin, Durmuş Alkan, Ahmet Dumancı ve Yavuz Elibol’un yapmış olduğu Cihangir Kahvecisinin açılışına, Ak Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü, Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin, İş Adamları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

AÇILIŞ KURDELESİ DUALARLA KESİLDİ

Açılış kurdelesini kesen Ak Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse yaptığı konuşmada, ülkemize yönelik ekonomik saldırılara inat yatırımlarına devam eden işletme sahiplerini tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Köse, “Bu değerli kardeşlerim çok güzel bir teşebbüste bulunmuşlar, inşallah hem kendilerine hem de bölgemize hayırlı uğurlu olur. Bu mekânımıza sık sık uğrayalım, çayımızı kahvemizi içip yemeğimizi yiyelim ama daha da önemlisi sohbetimizi edelim. Zaten ne demişler; gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül muhabbet ister kahve bahane. İşte bu mekân böyle diyenlerin mekânı olsun. Ülkemize yönelen ekonomik saldırılara inat yatırımlarına devam eden bu güzel insanlara teşekkür ediyor, hayırlı işler, helalinden bol kazançlar diliyoruz.” dedi. Köse’den sonra söz alan Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü ve Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek’de Köse ile aynı duygular içerisinde olduklarını belirterek onlarda bu yeni mekânın hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Mekânın ortaklarından Ali Çetin ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: Çetin, “Burada bizimle beraber bu günü anlamlı kılan değerli misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Cihangir Kahvecisi aslında bir akademi ve buradan sonra inşallah ilçelerimizde de şubeleşerek büyümesine devam edecek. Kepez de başlayan yatırımlarımız Antalya ve ilçelerinde artarak, ekonomimize darbe vurulmaya çalışılan şu günlerde onlara inat devam edecek.” diye konuştu.

İSTANBUL TADINDA İKRAMLAR

Konuşmaların ardından el açılıp dualar eşliğinde açılışı gerçekleştirilen Cihangir Kahvecisinde tüm davetlilere, her anında ve her tadında İstanbul kokusunun olduğu, İstanbul tadında kahveler ve tatlılar ikram edildi.

Yıldız ÇİÇEK

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin