Yol da Sen, Yolcu da Sen, Tercih Senin Türkiye’m

28 Mayıs 2022 Cumartesi, 17:41

Antalya Kültür Memur-Sen. Yol’da Sen,Yolcu’da Sen Tercih senin TÜRKİYE.Demokratik bir sisteme sahip olan ülkemizde,hem bireysel görüşlerin temsil makamlarına yansıması hem’de kamu düzeninin sağlanması açısından önemlidir.
Demokratik haklarımızı kullanarak bizi yönetecek kadroları belirleyeceğimiz seçimler,özel ve önemli bir hassasiyet gerektirmektedir.(Seçim)
Esat ESMERAY= Siyasilere Sesleniyorum.???? Sizler öncelikle seçimi değil seçmeni kazanmalısınız.!!!
Nitekim birçok siyasi partinin çalışmalarını,adaylarını görmek,tanımak adına en doğru kararı vermemiz önemli bu vesileyle sesleniyorum.(Sandıklarınıza ve Oylarınıza Sahip olun) Önemli bir sorumluluktur.Yol’da Sen Yolcu’da Sen kime oy verirsen ver ama sandıklarınıza,oy vermeye gidiniz lütfen.Karşınıza her zaman tercihler ve seçenekler çıkar.Kendinizle,gençler,çocuklar TÜRKİYE’nin geleceğine imzanız olacaktır.???
Tercih senin TÜRKİYE Yol’da,Yolcu’da Sen,ben,sizler,bizleriz bu hizmet alanı özel ve gayret ve fedakarlık gerektirir.
Çünkü görev ve sorumluluğun temel amacı,topluma hizmet etmek,halkı huzur içinde yaşatmaktır.Halk adına yönetici olmak ve vekalet üstlenmek sanıldığından daha zor bir sorumluluktur.
Bu işe gönül verenler,ateşten gömleği’de giymiş olurlar (Vebal,kul hakkı) bilen için.!!!Görevini hakkıyla yerine getirenler,adaleti gözetenler,hakka ve emeğe dikkat edenler için yönetici olmak,her açıdan üstün bir payedir. Bu anlamda bizim adımıza gece gündüz 7/24 saat zihinlerini ve bedenlerini yoranlara ne kadar minnet duysak azdır.Büyük ve Güçlü TÜRKİYE olma yolunda tavır,tutum ve tercihlerimiz,bizlere önemli bir görev ve sorumluluk vermektedir.
Seçim yalnızca sandığa bir kağıt parçası atmaktan ibaret olmadığını düşünmelisiniz TÜRKİYE.
Esat ESMERAY=(OY) Demek seçim,düşünce,tercih demektir.
Oy vermeden önce araştır,gözetle bundan sonrası tercih senin dedim’ya yol’da,Yolcu’da sensin sorumluluk ve vicdani yükümlülüğümüzdür.
Esat ESMERAY=Seçimi kazanmadan önce seçmeni kazanmalısınız.??
Yeri gelmişken adayların,yönetime talip olanların bazı üstün ve farklı nitelikleri taşımaları gerekir.Dinleme,anlama,konuşma,beden dili,diksiyon,motivasyon,liyakat,marifet,saygı,sevgi,hoşgörü ile seçmenine herkese alçak gönüllü olmalı sorunu kısa yolda çözüm yolu olmak adına kısacası her konuda küçük’de olsa bilgi sahibi olmalı diye düşünüyorum.???
Asla siyasi düşüncesinden dolayı kimseyi kırmayın,kirletmeyiniz, bunun yerine (Gönüllere dokunun,güzel izler bırakmaya bakınız)
Antalya Kültür memur-sen=Bilelim ve asla unutmayalım’ki insanların gönlünü kazanmak,seçim kazanmaktan çok daha önemlidir.
Kazanırsın,kaybedersin hayırlısı kırma,incitme,kirletme vebal ve kul hakkı almayın.Öfkeyle alınan kararlar uzun vadede işe yaramayabilir.
Tek hedef,ne pahasına olursa olsun SEÇİMİ Kazanmak olmamalıdır.
Amacınız ve sonuç ne olursa olsun,(İnsanların gönlünde yer almak,güvenilir olmak,gönlünü kazanmaktır)
En güzel seçim ve hediye budur diye düşünüyorum.Saygılarımla

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin