Son Dakika
24 Haziran 2024 Pazartesi

Antalya’lı GAZETECİLERİN TURNUVA HEYECANI

26 Mayıs 2012 Cumartesi, 10:16

GAZETECİLERİN TURNUVA HEYECANI

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin geleneksel 3.Basın Bowling Turnuvası, Özdilek Park Alışveriş Merkezi Rock’n Bowl Bowling Salonu’nda gerçekleşti. Basın çalışanları ise, turnuvaya büyük ilgi gösterdi

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından geleneksel hale getirilen ‘Basın Bowling Turnuvası’, Özdilek Park Alışveriş Merkezi Rock’n Bowl Bowling Salonu’nda yapıldı. Turnuvaya, Antalya’da faaliyet gösteren haber ajansı, gazete, dergi ve haber portalı çalışanları büyük ilgi gösterdi. 24 takımın yer aldığı karşılaşmalarda, kıyasıya bir mücadele sergilendi. Ön eleme maçlarının ardından yarı finale kalan 8 takım, finale kalmak için yarıştı.

Final maçlarının ardından, Antalyaburada.com adlı haber portalı çalışanları birincilik elde etti. Turnuvanın şampiyonu olan Antalyaburada.com ekibi, kupasını Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni’den aldı. İkincilik kürsüsünde yer alan Zaman Gazetesi personeli ise, büyük sevinç yaşadı. 3’üncülük kupası da Habertürk Gazetesi takımının oldu. Öte yandan İhlas Haber Ajansı takımına, Özdilek Park Özel Ödülü verildi.

Kupa töreni sırasında gazeteciliğin son derece stresli bir meslek olduğuna değinen AGC Başkanı Mevlüt Yeni, “Meslektaşlarımı yaşadıkları stresli ortamlardan uzaklaştırmak, aralarındaki dostluk bağlarını kuvvetlendirmek için bu tür aktivitelere daha çok yer vereceğiz” dedi. Dereceye giren takım oyuncularını tek tek tebrik eden Yeni, ilerleyen günlerde yine gazetecilerin katılacağı büyük bir piknik organizasyonu yapacaklarının müjdesini verdi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin