MOBİLYA SEKTÖRÜ TURİZMİN BAŞKENTİNDE BULUŞTU

09 Ekim 2018 Salı, 06:56

MOBİLYA SEKTÖRÜ TURİZMİN BAŞKENTİNDE BULUŞTU

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, TÜROFED Türkiye Otelciler Federasyonu, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antalya Mobilyacılar ve Lakeciler Odası, Antalya Marangozlar Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri ile 3 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında ANFAŞ Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde Antalya Mobilya, Dekorasyon, Halı, Aydınlatma ve Aksesuarları Fuarı gerçekleşti.

3 Ekim Çarşamba günü Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu’nun katılımlarıyla görkemli bir açılışa ev sahipliği yapan Antalya Mobilya Fuarı 7 Ekim Pazar günü sona erdi. Fuar Antalya ve çevre illerden binlerce kişi tarafından ziyaret edildi.

Sektörde faaliyet gösteren önemli firmaların katılımı ile ‘’Turizmin Başkenti” Antalya’yı önemli bir iş platformuna dönüştüren Antalya Mobilya Fuarı, sektördeki yeni ve özgün tasarımların kalite ve fiyat avantajları ile buluşturan bir platform oldu Fuarda otel mobilyalarından bahçe mobilyalarına, salon ve mutfak mobilyalarından ev tekstiline kadar binlerce çeşit ürün sergilendi.

Türkiye’nin Avrupa’ya açılan yüzü olan Antalya’da gerçekleşen fuarda, Tüyap Yurtdışı ofisleri aracılığıyla Rusya, Türki Cumhuriyetler, Kafkas Bölgesi, Balkan ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Orta Doğu ve Arap ülkeleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Avrupa ülkeleri ile yakın Asya ülkelerinden yüze yakın iş adamı Fuarı ziyaret etti. Alım heyetleri katılımcı firmalarla ülke ihracatına katkı sağlayacak önemli iş bağlantıları yaptı. Ayrıca Fuar mobilya sektörü bayileri, perakendecileri, ithalatçıları, üreticileri, sektör profesyonelleri ve özel – kamu sektörü satın alma yöneticileri tarafından ziyaret edildi.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz