16 Temmuz 2018 Pazartesi, 09:57
Tüm Yazılar

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, NEDEN SEVİLİYOR BU KADAR ?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün Anadolu Yakası girişinde başladı. Ve yüzbinler ordaydı. Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan, halkımızı tüm illerde demokrasi nöbetine çağırdı. Ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu etkinlikte bir konuşma yaptı ve hain fetö’ya karşı, direnen ve galip gelen, halkımızın kahramanlığını anlattı.

Tabi ki halkımız kahramandı ama bu kahramanları harekete geçiren, bir başka kahraman daha vardı. O kahramanda kendisi idi. Çok alçak gönüllü kendisi… 15 temmuz darbe gecesinde, tv’ye çıkıp, aslında bu darbenin bir kalkışma olduğunu söylemesi ve milletimizi alanlara davet etmesi, milletimizin gerçeği görmesine sebep oldu. Ve tabi ki kendiside alanlarda idi. Ve halkımız o gece 2000 kadar kalkışma askeri ile mücadele ederek ve 251 şehit vererek, hain darbeyi püskürttü.

Sayın Erdoğan neden bu kadar seviliyor. 2002’ den beri bir Erdoğan rüzgarı var. Kitleleri, milyonları ardından sürüklüyor. 16 yılda sayısız seçimler kazandı. En son 24 haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, % 52 oy alarak, rekor kırdı. Kimse onu yıkamıyor. Eğer ki yarın Liderlikten çekilse, Ak partinin oyu düşer diyor herkes… Oy veren halkımız, sayın Erdoğan’a veriyor. Ben de aynı fikirdeyim. Çünkü kendisinde, müthiş bir lider karizması var.

Batıya gidiyor kafa tutuyor. Trumpa, Merkel’e hizaya sokuyor, Sonra da gariban bir vatandaşımızın evine giderek, misafir olup, oruç açıyor. İşte bu gibi hareketleri, alçak gönüllüğü, bu oyları almasına sebep oluyor. Ama asıl olay ne biliyormusunuz ? Ülkemizin başına bela olan, büyük dertleri, bitirmek için, girişimler yapması…

Fetö ve PKK konusunda, çok keskin adımlar atması, halkımız tarafından çok takdir topladı.

Milletimiz gelecek soylarının, tehlike içinde yaşamaması için, hayatını tehlikeye atarak, girişimler yapan, sayın Erdoğan’a nasıl oy vermesin…Bu neden en büyük sebep, oy vermede… Bazı çevreler eleştiriyor, sayısız koruma ile, korunuyor diye… Ya Allahaşkına, Fetö, PKK ve batı emperyalizmi , Erdoğan’a suikast yapmak için, fırsat kolluyor, hatta sayısız yapıyorlar da, başarısız oluyorlar… nasıl bunu dersiniz.

İşleri güçleri, sayın Erdoğan suikaste uğrasında, biz koltuğa geçelim mantığı ile hareket edenlere söylüyorum. olmaz bu düşünce, yanlış… Sizlerinde, soylarınızında geleceğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan kurtardı, kurtarıyor. Nasıl koltuk merakınızı, torunlarınızın hayatından, daha önemli sayarsanız. Bu millet işte, bu yüzden muhalefete, oy vermiyor.

Koltuk için, gözleri dönenlere, bu halk kesinlikle oy vermez. Bunu herkes böyle bilsin… Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, 2.nci olan Muharrem İNCE, Sayın Erdoğan için, ‘’ adam kazandı, yapacak bir şey yok dedi.’’ İşte bu söylem bile, halkımızın takdirini kazandı. Doğruyu söylemek ve takdir etmekte, insana puan kazandırır.

İşte geçenlerde, arkasında israil olduğu söylenen ve dinimizle alay eden, Adnan OKTAR’da gözaltına alındı. Bunlar büyük operasyonlar. Ve bunu da gene, Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yürekli bir lider. Diğer liderler gibi, aman boşver, bana ne demiyor. Çünkü ilerde ki yıllarda, torunlarının ve milletinin, tehlike içinde olmasını istemiyor. Ve hayatını ortaya koyarak, büyük sorunlara imza atıyor.

24 haziran seçimlerinde, ne dedi. Ben birinci olmazsam, siyaset hayatımı bırakırım dedi. Hangi liderde, tık çıktı. Çoğu salağa yattı, duymamazlığa geldi. İşte bu bile, halkımızın gönlünde yer almasına sebep oluyor.

Dediğim gibi, Fetö ve PKK sorununda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın keskin adımlar atması, kendisine oy verilmesinden en büyük etkenler.

Ben Ak partiye üye değilim. Hiç bir partiye de üye değilim. Doğruya doğru demek, benim karekterim. ve kalemimi kırmam…Milletim için yazarım. Bunu herkes bilir. İktidar olmak isteyen liderler, şu yazımdan bile, ders çıkarabilirler.

Sorun, ben, sen, o değil…Biz olmalı… Millet olmalı..!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk’e liderim diyor. Törenlerde istiklal marşı söylenirken, kendisi en başta söylüyor. Bu halk nasıl sevmesin…Sevmemesi için, bir sebep kaldı mı ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz