Son Dakika
17 Nisan 2024 Çarşamba

HayatPark’ta gülerek stres attılar

22 Haziran 2023 Perşembe, 09:13

HayatPark’ta gülerek stres attılar

Konyaaltı Belediyesi ile Konyaaltı Kent Konseyi Yabancılar Meclisi iş birliğinde Dünya Yoga Günü kapsamında HayatPark’ta düzenlenen etkinlikte vatandaşlar dakikalarca kahkaha attı.

Konyaaltı Belediyesi ve Konyaaltı Kent Konseyi Yabancılar Meclisi, 21 Haziran Dünya Yoga Günü kapsamında HayatPark’ta yogaseverlerle bir araya geldi. Yediden 70’e çok sayıda vatandaşın katıldığı program, kahkaha yogasıyla başladı. Yogaseverlerin dakikalarca attığı kahkahalara yoldan geçen vatandaşlar da eşlik etti. Etkinliğe katılanlar, ruhlarının ve bedenlerinin dinlendiklerini kaydetti.

“RUHUN RİTMİ, ZİHNİN MELODİSİ”

Kalp ve zihinleri dengeleyen meditasyon çalışmaları yaptıklarını kaydeden yoga eğitmeni Aylin Önder Tortop, “Burada bugün önce yabancı meclisi güzel bir konser verdi. Ardından meditasyon çalışması yaptık. Kahkahalar atarak enerjimizi yükselttik ve harika bir yoga pratiği gerçekleştirdik. Yogayı şöyle tanımlamak istiyorum; yoga ruhumuzun ritmi, zihnimizin de melodisidir. Ruhen, bedenen, zihnen canlanmak ve şifalanmak için yoga yapmaya devam edelim. Barış için, güzellikler için, bereket için. Nice dünya yoga günlerinde birleşmek dileğiyle. Sonsuz sevgiye şifa olsun. Ayrıca bu güzel HayatPark’ta bize ‘Hayat’ verdiği için Konyaaltı Belediye Başkanımız Semih Esen’e ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin