Son Dakika
24 Mayıs 2024 Cuma

KADINLAR OMUZ OMUZA 1’İNCİ YILINDA DEPREMZEDE KADINLARIMIZIN DA YANINDA…

03 Mart 2023 Cuma, 13:50

KADINLAR OMUZ OMUZA 1’İNCİ YILINDA DEPREMZEDE KADINLARIMIZIN DA YANINDA…

Hayatı tek başına omuzlayan kadınlarımızı topluma kazandırmak için hayata geçirdiğimiz, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin de destek verdiği ‘KADINLAR OMUZ OMUZA’ sosyal sorumluluk projemiz 1 yaşında… Proje kapsamında, ülkemizi yasa boğan afetten etkilenen depremzede kadınlarımızı da istihdam ediyor ve sürdürülebilir bir gelecek için kadının toplumdaki etkinliğini artırma hedefimize emin adımlarla yürüyoruz.

Memorial Sağlık Grubu olarak kadınların iş gücüne katılımını ve mesleki yaşamda tutundurulmasını sağlamak, toplumsal yapıyı ekonomik açıdan kalıcı ve sürdürülebilir kılmayı amaçladık. Bu süreçteki yol arkadaşımız İyi Niyet Derneği ile birlikte bugüne kadar 100’den fazla kadınımızın yaşamına dokunduk.

Projemizin 1‘inci yılında ‘Kadın dostu’ şirketler arasındaki öncü rolümüzle, daha güçlü yarınlar için hayatı tek başına göğüsleyen kadınlarımızı dinlediğimiz, Kadınlar Omuz Omuza Proje Hikayeleri’nde buluşuyoruz. Projeye destek veren ünlü isimlerin ve afetten etkilenen depremzede kadınlarımızın da katılımı ile gerçekleştirilecek söyleşide, kadın gücünün önündeki engelleri nasıl kaldırdığımızı konuşacağız.

PROGRAM:

TARİH: 07 Mart 2023 Salı

SAAT: 12.00

YER: Memorial Bahçelievler Hastanesi Konferans Salonu

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin