Keman Orkestrası’ndan muhteşem konser

30 Aralık 2017 Cumartesi, 11:02

Keman Orkestrası’ndan muhteşem konser

Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’nde keman eğitimi gören kursiyerler, Buket Güzel’in öncülüğünde oluşturulan Konyaaltı Belediyesi Keman Orkestrası’ çatısı altında ‘Yeni Yıl Konseri’yle sahne aldı.

Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi’nde keman, piyano, bağlama gibi derslere katılan kursiyerler, Buket Güzel’in öncülüğünde oluşturulan ‘Keman Orkestrası’yla muhteşem konserlere imza atıyor. Buket Güzel’in şefliğinde Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu ’nda sahne alan Konyaaltı Belediyesi Keman Orkestrası, ‘Yeni Yıl Konseri’yle Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı. 17 genç üyenin yer aldığı Konyaaltı Belediyesi Keman Orksetrası, “Game of Thrones, New York New York, Islak Islak Resimdeki Göz Yaşları” gibi bir birinden değerli eserlere kendi yorumuyla yeniden hayat verdi.

Konyaaltı Belediyesi Keman Orkestrası, muhteşem bir performans ortaya koyarken Devlet Opera ve Bale Sanatçısı Ümit Burak Tekinay ve Pınar Kadıoğlu seslendirdikleri solo şarkılarla geceye renk kattı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz