Kepez’den Antalya Şehir Hastanesine konforlu yollar

06 Kasım 2022 Pazar, 09:04

Kepez’den Antalya Şehir Hastanesine konforlu yollar

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kentin en büyük sağlık yatırımı olan Antalya Şehir Hastanesi’ne Korkuteli ve Burdur istikametinden ulaşımı sağlayacak 6. yolun devam eden çalışmalarını inceledi.

Kepez Belediyesi, Antalya Şehir Hastanesi’ne ulaşımı kolaylaştıracak konforlu yollar açmaya devam ediyor. Antalya’nın dört bir tarafından vatandaşların hastaneye rahat ulaşımını sağlamak amacıyla bugüne kadar 5 alternatif yol açan Kepez Belediyesi, bölgeye 6. yol güzergahını da kazandırıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kentin en büyük sağlık yatırımı olan Antalya Şehir Hastanesi’ne Korkuteli ve Burdur istikametinden ulaşımı kolaylaştıracak yolun devam eden çalışmalarını inceledi. Başkan Tütüncü’ye arazi inceleme gezisinde Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır ve Fen İşleri Müdürü Ali Aslan eşlik etti.

KORKUTELİ VE BURDUR’DAN ULAŞIM SAĞLANACAK

Antalya Şehir Hastanesi’ne rahat ulaşımı sağlayacak yol çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Tütüncü, “Hastanemizin bağlantı yollarını en güzel şekilde açmak için arkadaşlarımız büyük bir gayretin, büyük bir çabanın, büyük bir heyecanın içerisindeler. Hastaneye şehirden ulaşan 5 tane yol yaptık. Şimdi trafiği rahatlatacak bir altıncı yolu daha ilave ediyoruz. Bu yolları yapmak aslında bizim için son derece mutluluk verici. Bölgeye değer kazandırıyoruz, trafiği rahatlatıyoruz, zamandan da yakıttan da tasarruf sağlıyoruz. Bu yeni açtığımız yol artık Korkuteli istikametinden, Burdur istikametinden Şehir Hastanesine gelecek olan hemşerilerimizi şehir içi trafiğini görmeden doğrudan hastaneye getirmeyi amaçlayan bir yol. Bu açtığımız yeni yolun hayırlı olmasını diliyorum. Aynı zamanda bu yol, gelecek planlamalarımızda Kemer’e kadar uzanacak bir yol olacak. Şehir Hastanesini aynı zamanda Kemer’e bağlamak ta bizim için bir mutluluk olacak.” dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin