Son Dakika
14 Haziran 2024 Cuma

Kepez’in 12 dev kızı sahaya çıkıyor

29 Kasım 2021 Pazartesi, 08:09

Kepez’in 12 dev kızı sahaya çıkıyor

Kepez Belediyesi Spor Kulübü kadın basketbol takımı, ilk maça çıkmadan önce verilen moral yemeğinde lig geçmeyi hedefledi

Kadın Basketbol Bölgesel Ligi’nde (KBBL) ilk maçına çıkmadan önce verilen moral yemeğinde buluşan Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün 12 dev kızı, lig geçme hedefini belirledi. Pazar günü deplasmanda yapılacak Muğla Karya karşılaşması heyecanı yaşayan takım, Paçacı Şemsi Lara Şubesi işletmecileri Ferhat Akdemir ve Mehmet Gökay ev sahipliğinde biraraya geldi. Yönetim kurulu ve teknik heyetin de katıldığı yemekte konuşan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, takım içindeki motivasyonu görünce grupdan çıkmayı hedeflediklerini açıkladı.

ORTAYA KARAKTERİNİZİ KOYDUNUZ

Güzel bir hazırlık dönemi geçiren takım ile Antalya’ya yeni bir eser kazandırdıklarını belirten Çatal, ‘Bugün yaktığınız ateş, gelecekte kor olacaktır. Bizim olmazsa olmazımız, rakiplerimizi illa yenmek değildi. Sizin gayretlerinizi görünce, gruptan çıkma isteği doğdu. Şart koşmadan, takımınız için ortaya karakter koydunuz . Önemli olan bu’ diye konuştu. Gecenin organizasyonunu yapan basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi İbrahim Saraçoğlu ise, ‘Bugüne kadar birlikte güzel günler geçirdik. Sizler bize emanetsiniz ve emanetin yükü ağır olur. Bu yüzden heyecandan uyuyamadığım oldu. Sorunsuz bir lig olsun, başarılar dilerim’ şeklinde konuştu. Takımını 1 Eylül’den bu yana çalıştıran Koç Besim Güvenç, 3 tanesi kendi alt yapısından olmak üzere takımın tamamının Antalyalı oyunculardan oluştuğunu açıkladı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin