Son Dakika
15 Mayıs 2024 Çarşamba

KOTİL,”Başbakan olabilir ama CHP’ye..”

25 Kasım 2013 Pazartesi, 22:52

AYLİN KOTİL: ”ERDOĞAN BAŞBAKAN OLABİLİR AMA CHP’YE BAŞKAN OLAMAZ”

Ebru Eğinlioğlu Özel Röportaj – Aylin Kotil CHP’den Beyoğlu Belediye Başkanı Aday Adayı ama hepimizin yakından tanıdığı bir isim, idealleri olan, herkesin siyasetin içinde olmasına inanan bir isim.

Şu aralar çok yoğun ve harıl harıl seçimlere hazırlanıyor. İki tane anaokulunun sahibesi, evli, çocuklu, kendi deyimi ile büyümenin tadını çıkartan güzel bir kadın. Sürekli eski eşi ile ilgili soruların sorulmasından rahatsız oluyor. Birbirine benzer sorulardan da.

Ben de kendisine basında çıkan sorulardan daha farklı sorular sordum ve cevaplarımı aldım. Bakalım siz okuduğunuz zaman, Aylin hanım hakkında neler düşüneceksiniz.
1415756

O halde, röportajın ayrıntılarına buyurun…

Özel bir röportaj ve özel bir isimleyiz. Benim zaten basından gördüğüm kadarı ile kendisine bir sempatim vardı. Bu günde tanışma imkanımız oldu. Türkiye’ de insanların şikayetlerinin de çokça olduğu bir dönemde, zorlu bir yola girdiniz, hem de Beyoğlu gibi önemli bir seçim bölgesinden aday oldunuz. Hayırlı olsun tabii ama önce nereden aklınıza geldi böyle bir iş yapmak?

Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Ben Beyoğlu’nda yaşayan biriyim ve sorunları çok yakından gören yaşayan biriyim. Buradaki yurttaşların gerçekten hak ettikleri sevgiyi ilgiyi gördüklerine inanmıyorum. Bundan da rahatsız olduğum için aday oldum.

Kaynak : http://www.haber3.com/aylin-chpye-baskan-olamaz-haberi-23316.htm#ixzz2lhU8J0l6

PARTNERİNİZİ HİÇ ALDATTINIZ MI?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin