Son Dakika
24 Mayıs 2024 Cuma

LÖSEMİLİ MİNİKLERİN ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

LÖSEV Antalya ofis çalışanları Ramazan Bayramının 1.gününde bayramlaşmak ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için lösemi ve kanser hastası çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Çocuklar için süslemelerin yapıldığı, balonlarla oyunlar oynandığı, ailelerle hoş sohbetler edildiği bugün, LÖSEV Antalya ekibi çocuklarımıza çok çeşitli hediyeler veridi.

21 Nisan 2023 Cuma, 14:36

LÖSEMİLİ MİNİKLERİN ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve çocukluk çağı kanseriyle mücadele eden minikler Türkiye genelinde düzenlenen ‘Bayram Şenliği’nde Ramazan Bayramı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu bir arada yaşadı. Çifte bayramı bir arada yaşamasının sevinciyle minikler; oyunlar, yarışmalar ve animasyon gösterilerinin yanı sıra canlı müzik performanslarıyla doyasıya eğlendi.

“Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyi bakım ve tedavilere eşit kavuşurlar” inancı ile yola çıkan LÖSEV – Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 25 yıldır Lösemili Çocuklar başta olmak üzere tüm çocukluk çağı kanserleriyle mücadele eden minik kahramanlara umut oluyor. Aileleri ile Ankara Lösemili Çocuklar Koleji ve LÖSANTE’ de tedavisi devam eden çocuklar başta olmak üzere ofislerinin olduğu illerde bayramlaşma etkinlikleri ile bir araya geldi. Minik kahramanlar, dans gösterileri ve oyunlarla çifte bayram yaşamanın tadını çıkarırken, aileleri de bir arada vakit geçirdi.

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER yaptığı açıklamada, “Biz LÖSEV olarak çok büyük bir aileyiz. 25 yıldır maddi desteklerin yanında manevi olarak lösemi ve kanser ile mücadele eden hastalarımızın yanındayız. Bugün hep birlikte Ramazan Bayramını kutlarken tek dileğimiz tüm hastalarımız için sağlık” dedi.

Kurulan etkinlik standında, çocukların hem yeteneklerini geliştirmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri amacıyla umut, sevgi, iyilik dolu dileklerinin yer aldığı bayram kartlarını hazırlamaları sağlandı. Resim atölyeleri, müzik dinletileri kukla gösterileri gibi faaliyetlerle çocuklar aynı ortamda keyifli vakit geçirme imkânı bulurken, oyunlar, yarışmalar, canlı müzik performansları ve animasyon gösterileri ile çocuklar ve aileleri unutamayacakları bir bayram yaşadı. Lösemili minikler bayram hediyelerini Genel Koordinatör Hülya Ünver’in elinden aldı.

LÖSEV Antalya ofis çalışanları Ramazan Bayramının 1.gününde bayramlaşmak ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için lösemi ve kanser hastası çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Çocuklar için süslemelerin yapıldığı, balonlarla oyunlar oynandığı, ailelerle hoş sohbetler edildiği bugün, LÖSEV Antalya ekibi çocuklarımıza çok çeşitli hediyeler veridi. Bayramlaşma sonrası vedalaşırken aileler çocuklarının mutlulukları için çabalayan tüm LÖSEV çalışanlarına teşekkürlerini dile getirdiler.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin