Son Dakika
26 Mayıs 2024 Pazar

Rahatsız Eden Olay Sonrası, BBP Basın Emekçilerinden Özür Diledi

12 Nisan 2023 Çarşamba, 11:08

BBP Antalya İl Teşkilatı İl Başkanı Murat Barış Açıklama Yaptı

KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya İl Teşkilatı olarak yürüttüğümüz seçim çerçevesinde, diğer siyasi partilerde yaşanan hususlara benzer sorunlar il teşkilatımız da istemediğimiz şekilde yaşanmıştır. Kepez İlçe Başkanı, parti tüzüğüne aykırı davranışlarından dolayı 10.04.2023 tarihinde genel merkezimiz tarafından görevden alınmıştır. Görevden alındıktan sonra, partimizi itibarsızlaştırmak için kıymetli basın mensuplarımıza akla hayale gelemeyecek çirkin teklifte bulunmuştur.

Kepez İlçe Başkanlığı görevinden alınan söz konusu şahıs, il başkanlığımızın bilgisi olmadan, basın açıklaması yapmak üzere bir davet paylaşılmıştır. Söz konusu paylaşım, il teşkilatımızın bilgisi dahilinde olmayıp, kabul edilemeyecek bir paylaşımdır. Bu durum Büyük Birlik Partisi Antalya İl Teşkilatımızı derinden üzmüştür.

14 yıllık sendika başkanlığım süresince emek mücadelesi yaparken, aynı zamanda basın emekçilerini de her daim baş tacı yapmıştım. Vasfı, şahsı kim olursa olsun basın emekçilerine fiyat belirlemek ahlaksızlıktır.

Tüm Antalya basının ve basın emekçilerimizin hoşgörüsüne ve anlayışına sığınarak, tüm basın camiamızdan ayrı ayrı özür diliyoruz.

Murat BARIŞ

Büyük Birlik partisi

Antalya İl Başkanı

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin