Cemil Meriç Müze Kütüphanesi için Kitap Bağışı Artıyor

Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ’nün başlattığı, Cemil Meriç Müze Kütüphanesi kitap bağış kampanyasında on binin üzerinde kitap toplandı. Yeni bağışlar ile sayı hızla yükseliyor.

26 Ekim 2020 Pazartesi, 19:22

Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ’nün başlattığı, Cemil Meriç Müze Kütüphanesi kitap bağış kampanyasında on binin üzerinde kitap toplandı. Yeni bağışlar ile sayı hızla yükseliyor.

Kepez Belediyespor Bayan Takımları Menajeri Leyla Karadeniz, basketbol Şubesi başkanı Mustafa Şimşek ve Menajer Şevket Çınar ile Özlem Küçük ziyaret ettikleri antalyakadin.com imtiyaz sahibi gazeteci Nilhan TURAN’ın evinin bahçesinde anlamlı bir amaç için beraber oldular.

Kepez Belediyespor Başkanı Hakan ÇATAL ve Leyla KARADENİZ’in otuz yıllı aşkın dostlukları olduğunu söyleyen Nilhan TURAN; Bağışladığı yüzlerce kitabın farklı insanlara fayda sağlayacağını bildiği için çok huzurlu olduğunu, Cemil Meriç Müze Kütüphanesine kendi kütüphanesindeki roman, ansiklopedi, yabancı ve Türkçe yayınları, ders ve masal kitaplarını ayrıca eğitim cd’lerinden oluşan kitapları bağışlamaktan mutluluk duyduğunu herkesin de bu bağışa evdeki kitaplarından katkılar sağlayabileceğini dile getirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün gerek belediyecilik alanında gerek toplumsal ve kültürel alanlarda büyük atılımlar yaptığını iyi bildiğini, çünkü son yirmi yıldır Kepez Varsak bölgesinde oturduğunu, eski ve yeniyi bizzat yaşayarak gözlemlediğini, KEPEZ BELEDİYESİ SPORKULÜBÜ’nün çalışmalarını da takdirle izlediğini her zaman desteklediğini söyleyerek, ziyaretleri için teşekkürlerini bildirdi.

Leyla KARADENİZ, KEPEZ BELEDİYESİ BAŞKANIMIZ SAYIN HAKAN TÜTÜNCÜNÜN BAŞLATTIĞI CEMİL MERİÇ MÜZE KÜTÜPHANESİ İÇİN KİTAP TOPLAMAYA DEVAM EDİYORUZ.
HERGÜN SAHADAYIZ. HER SEMTE HER ADRESE UĞRUYORUZ
SİZDE KİTAP BAĞIŞINDA BULUNMAK İSTERSENİZ ARAYIN BİZ GELİP ALALIM
0543 390 69 68
KEPEZ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ÇALIŞIYORUZ. Dedi.

antalyakadin

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Bilgin