İYİ PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU

26 Ekim 2018 Cuma, 13:47

İYİ PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU

Nizamettin Sağır’ın istifasıyla boşalan Antalya il başkanlığa atanan Ahmet Aydın’ın oluşturduğu yeni il yönetim kurulu genel merkez tarafından onaylandı.

Ahmet Aydın’ın il başkanlığındaki İYİ parti Antalya İl yönetiminde siyasette yeni isimlerin yanı sıra kadın ve gençlerin ağırlıklı olarak yer alması dikkat çekti.

İl başkanı Ahmet Aydın Genel merkeze sunduğu listenin onaylanmasından sonra şu açıklamayı yaptı; “Yönetim kurulunu oluştururken geçmişte farklı siyasi partilere mensup isimlerin yanı sıra kadınlar ve gençlerden olmasına özen gösterdik,.Yönetim kurulunda görev almak isteyenlerin sayısı beklentilerin üstünde olduğu için liste yapmakta hayli zorlandık. En iyi yönetimi oluşturmak için büyük bir titizlik içerisinde caba harcadık. Etnik yapı, ideolojik görüş farkı gözetmeden Türk milletinin, ülkemiz ve ilimizin menfaatleri noktasında İYİ PARTİ çatısı altında buluştuk.” Dedi.

Aydın; “Partimizde kurucu il başkanlığında ve yönetiminde görev yapan, ancak yeni yönetimde bulunmayan arkadaşlarımıza da bugüne kadar yaptıkları katkı ve destek için teşekkür ediyorum. Bundan sonrada bu arkadaşlarımızın tecrübelerinden ve güzel fikirlerden yaralanmaya devam edeceğiz.

İstifalarını sunan 19 ilçe başkanlarımızın yerine yapılacak olan yeni atamaların en kısa zamanda yapılıp yerel seçimlere odaklanacağız.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ.

SIRA NO ADI SOYADI

01 AHMET AYDIN

02 ABDURRAHMAN GÜZEL

03 ADEM DURNAOĞLU

04 ABDULLAH KARAKAYA

05 AHMET GÜL

06 AHMET HERGÜL

07 AHMET KAÇAR

08 AHMET SENEKÇİ

09 ALİ CAN

10 ALİ HAYRAT

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz